Duben 2018

cvičení

24. dubna 2018 v 18:46 | rybiczka86 |  Self-care challenge

Konečně přišlo na řadu cvičení. Protahování nohou a jóga (pilates mě moc neba :D ).
Kdybyste si chtěl někdo vyzkoušet, tady najdete protažení nohou od Danči Hájkové a zde je cvičení z jógové výzvy (1. týden) od Rozálie Eliášové alias Still on the way. Cvičení od Danči bylo pro mě (necvičím moc často) docela náročné, mám zkrácené snad všechny svaly v těle. Naopak z jógy jsem zvládla téměř vše bez větších potíží a při každém opakování cviku mi přišlo, že ho provádím o něco lépe než předtím. K jógové výzvě se určitě taky časem dopracuju, protože tohle mě moc bavilo.


"Rozum a cit"

11. dubna 2018 v 20:53 | rybiczka86 |  Self-care challenge
Už dlouho jsem přemýšlela, že udělám FB čistku. Jarní výzva Self-care mě "donutila" to opravdu udělat. Promazala jsem stránky, které v hlavních přispěvkách stejně projedu bez povšimnutí. Pak skupiny a nakonec i "přátele". Ruku na srdce - nemůžu říct, že bych fakt vymazala všechny, kteří mě už ničím neispirují. Proto jsem tento článek nazvala ROZUM A CIT. Kdybych poslouchala ROZUM, smazala bych nějakých 10 lidí. Ale protože poslouchám CIT, smazala jsem pouze jednoho, kterého jsem stejně přidala omylem :D


Self-care challenge

7. dubna 2018 v 19:12 | rybiczka86 |  Self-care challenge

Self-care challenge
Narazila jsem na tuhle výzvu zcela náhodou. Je z blogu Kristíny Čechové, kterou již několik let sleduji. Jak Kristína píše, je to výzva na jaro. Každý úkol by se měl splnit alespoň jednou. Pokud vám bude něco dělat obzvlášť radost, můžete se k tomu vrátit :)

Smyslem výzvy je odpočinout si od dnešní uspěchané doby. Být zase chvíli sám (se) sebou, naučit se vypnout a relaxovat.