Říjen 2015

10 důvodů, proč....

22. října 2015 v 12:57 | rybiczka86 |  různé :)
Přemýšlím, čím bych chtěla být v příštím životě, protože o tom současném už mám rozhodnuto. A přišla jsem na to, že chci být psem. Ale ne jentak ledajakým. Chtěla bych být bíglem. A tady vám dám 10 důvodů PROČ:

1. štěňátka bíglů jsou tak úžasně roztomilá a dospělí bíglové mají tak dojemný kukuč. Být celý život roztomilým bíglíkem je super ne?
2. jako většina psů i bíglové leží celý den na gauči, nic nedělají, nemají žádný stres.... mám ještě něco dodat?
3. tak nějak se očekává, že jako bígl budete praštění.... super, mohla bych být stále sama sebou a nikomu by to nepřišlo divné.
4. váš pra pra pra pra prapředek je Snoopy
5. bígl je především smečkový pes. To znamená: spousta kamarádů pro všechny
6. nejlepším přítelem bíglíků jsou děti, proto se nemusíte bát, že až vaši dvounozí majitelé přinesou domů dalšího dvounohého křiklouna, vy budete muset vysmahnout.
7. jídlo se vám donese až pod čumák. Když na závěr přihodíte váš extra dojemný kukuč, dostanete i přídavek.
8. máte hlas jak zvon. Když vy štěkněte budete hóóódně slyšet a nějaký uječený čivavy se můžou jít zahrabat
9. váš kožíšek není fádně jednobarevný. Buď můžete být dvoubarevní nebo tříbarevní. Navíc bíglí kožíšek se barví celý život, takže to nikdy nebude nudná šeď, bílá nebo jen černá.
10. nejenže se po vás všechno jako zázrakem samo uklidí, ale když i vy přiložíte ruku k dílu, a slížete všechny drobečky, co jsou na zemi, bude vám odpuštěná ta hromada chlupů, která z vás čas od času vypadá

zdroj: pinterest.com