Jeden den, který bych ráda změnila

13. října 2014 v 13:47 | rybiczka86 |  různé :)
Je spousta dní, který bych ráda změnila, ale výběr toho jenoho nebyl zas tak složitý. Stalo se to někdy v roce 2008 nebo nějak tak.

Tenkrát jsem chodila s jedním klukem. Byla jsem nemocná a trávila jsem nemocenskou u něj i s Nikčou (můj pes). Moji rodiče bydleli a vlastně ještě pořád bydlí ve stejném paneláku jen ve druhém vchodě.

Jemu se rozbil počítač, tak jsem mu nabídla, že mu zapůjčím vlastní. Vzala jsem klíče, zabouchla jsem a že si obuju boty, když najednou jsem uslyšela Nikčin výštěk. Takový jako když jí někdo nechtěně šlápne na ocásek nebo na pacičku. Ono jí vždycky bylo všude plno, motala se pod nohy, takže se tyhle nehody stávaly bohužel dost často. Mávla jsem nad tím rukou a běžela k našim.

Když jsem se vrátila, ptala jsem se ho, proč Nikča tak vyštěkla, když jsem odcházela. On řekl, že jí dal přes zadek, protože mu strkala čumák do talíře s jídlem. Tomu jsem nevěřila, protože tohle Nikča, alespoň když byla štěně, nikdy nedělala.

Taky mi bylo divný, že mě nevítá a tak jsem se ptala, kde je. On řekl, že neví. Začala jsem jí hledat. Napřed v koupelně, pak v ložnici, dokonce i ve skříni, ale nikde jsem ji nemohla najít. Pak jsem šlápla na deku u postele, kde spávala a něco jsem přitom rozšlápla. Odkryla jsem deku a pod ní byly piškoty. Spousta piškotů.

Tak se ptám znova, proč jí dal tolik piškotů. A on, že se před ním schovala, tak jí chtěl nalákat zpátky, volal na ní, ale ona nepřiběhla, tak jí dal piškoty, ale ani ty ji nezlákaly. To už mi začalo být hodně divný. Hledala jsem teda dál, až jsem jí chudinku našla za stolkem s televizí zamotanou v kabelech. Nikdy nezapomenu na ten její smutnej a nepřitomnej pohled. V očích výčitku - proč jsi mě tu s ním nechala??

Snažila jsem se ji dostat ven, ale nešlo mi to. A on místo toho, aby mi pomohl, seděl radši v kuchyni u počítače.

Pohádali jsme se a on nakonec řekl, že ji nepraštil přes zadek, ale přes čumák, že se ohnal a praštil ji, ale že nechtěl.

Stávají se různý věci, nakonec jsem mu to odpustila a Nikča taky.

Jenže, když jsme se rozešli, vyplula pravda na povrch. Nevím jestli startem toho bylo opravdu to, že mu vlezla do talíře, ale faktem je, že ten hajzl hnusnej dal Nikče pěstí do čumáku a ještě se tím chlubil. Když se ho někdo zeptal, proč to udělal, řekl, že proto že mu zničila koberec, jak na něj čůrala. Ježiši bylo to štěně a loužičku tam udělala všeho všudy jen dvakrát.....

Takovýhle lidi bych nejradši postřílela a tenhle den smazala jednou pro vždy ze svýho i z Nikčina života......Copak vy byste dokázali se podívat do těhle očí a udeřit vši silou pěstí?? Já teda ne......
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marie Bernadeta Marie Bernadeta | Web | 13. října 2014 v 14:14 | Reagovat

Kdo krmí zvíře, krmí vlastní duši...To jsem někde četla a zlo si vždycky libuje ve všem bezbranném, naštěstí zvíře zapomene  na bolest, která ho přejde a miluje vždycky, jakoby  se nikdy nic nestalo, člověk má v ruce pouze odpuštění, nic víc se přece dělat nedá, zloba jen dál zlo sytí a kruh se tak nikdy neuzavře. Byla to zkouška srdce, zdraví Marie Bernadeta.

2 Šárka Šárka | Web | 13. října 2014 v 14:23 | Reagovat

Ježiši tak to je šílené :( Chudák Nikča, snad z toho nemá ještě následky - jak psychické tak zdravotní! Nemůže náhodou pes ztratit čich, když se praští přes čumák? Tak jako tak, musel to pro ní být obrovský šok, když se pak schovávala a tak strašně se bála!
Co s takovým haj*lem, buď ráda, že už s ním nejsi. Nechápu, jak někdo může úmyslně ublížit zvířeti :(

3 rybiczka86 rybiczka86 | Web | 13. října 2014 v 15:15 | Reagovat

[1]: zajímavý komentář a spousta pravdy v něm
[2]: je to šílený, úplně se mi třásly ruce, když jsem to psala a přitom už je to tolik let. O žádných následcích nevím. Dokonce když jedeme k našim a občas ho potkáme, tak vrtí ocáskem a běží k němu.... Nechápu, já bych ho nejradši zadupala do země
Taky jsem to slyšela, ale to asi musí dostat víckrát. Nikče naštěstí čich slouží dobře, takže se dá říct, že vše dobře dopadlo. A věř mi, že jsem šťastná, že s nim nejsem.

4 Kika Kika | E-mail | Web | 15. října 2014 v 12:18 | Reagovat

Nevím proč, ale jak slyším, že někdo ubližuje těm nevinným zvířátkům (jakoby to dělala štěňátka schválně, že dělají loužičky ), tak mám nejradši chuť ubalit jednu tomu Tvému ex. Chuděrka malá, bála jsem se že ji ublížil ještě víc a jsem moc ráda, že se tak nestalo...

5 rybiczka86 rybiczka86 | Web | 15. října 2014 v 13:14 | Reagovat

[4]:Je to magor a já jsem ráda, že už do mýho života nepatří
Taky nechápu lidi, kteří  ubližují zvířatům

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama